Izposoja in vračanje gradiva po pošti

V skladu z navodili UL Filozofska fakulteta ostaja zaprta za vse študente in zunanje obiskovalce, zato se bo izposoja gradiva v OHK izvajala še naprej po pošti po predhodnem dogovoru z oddelčno knjižnico. Stroški pošiljanja so odvisni od teže pošiljke (do 1 kg 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR).

Gradivo lahko vrnete priporočeno po pošti naslovljeno na oddelčno knjižnico.  Za čas, ko so knjižnice zaprte, se zamudnina ne obračunava, za ostale terjatve je možno brezgotovinsko plačilo prek spleta.

Za dodatne informacije se obrnite na oddelčne knjižnice.

Glede možnosti osebnega brezstičnega prevzema in vračila gradiva poglejte naslednje obvestilo OHK FF.
Hvala za razumevanje.

Sprememba GU 1.2.2021 / Office Hours, Feb. 1st, 2021

Študentske izmenjave v Avstralijo, Brazilijo, ZDA

Oddelek za slovenistiko