Znanstvenoraziskovalni inštitut

Obvestilo o zamiku rezultatov razpisov

Obveščamo vas, da je ARRS na svojih spletnih straneh objavila obvestila o zamiku rezultatov razpisov.

• Rezultate Javnega razpisa za sofinanciranje nakupov raziskovalne opreme (Paket 19) bo agencija objavila po sprejemu spremembe državnega proračuna za leto 2021, predvidoma v mesecu decembru 2020.
  • Rezultate Javnega razpisa za sofinanciranje znanstvenoraziskovalnega sodelovanja (bilateralnih raziskovalnih projektov) med Republiko Slovenijo in Ljudsko republiko. Kitajsko v letih 2020-2023 bo agencija objavila po zasedanju meddržavne komisije, prav tako predvidoma decembra 2020.
  • Rezultati Javnega poziva za oddajo prijav za povečanje financiranja raziskovalnih programov v zvezi s pandemijo COVID-19 prijaviteljev in izvajalcev RO s koncesijo bodo na spletnih straneh agencije objavljeni po izdaji odločb ministrice, pristojne za znanost, predvidoma v začetku novembra 2020.

Več informacij je na povezavi.

Razpis za pridobitev štipendije za poletne tečaje nemškega jezika na Bavarskem

Govorilne ure - dr. Irena Selišnik

Razpis za pridobitev štipendije za poletne tečaje nemškega jezika na Bavarskem

Referat za doktorski študij, Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani