Odprta znanost 2020: serija e-dogodkov v mednarodnem tednu odprtega dostopa

Po uspešnih izvedbah dogodka Odprta znanost v Ljubljani v letu 2018 in v Mariboru v letu 2019 bodo v Mladi akademiji tudi letos organizirali podoben dogodek, vendar preko spleta. Tudi tokrat bo potekal v okviru Meseca znanosti, ki ga organizira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, in sicer v obliki štirih e-dogodkov v tednu odprtega dostopa od 19. do 22. oktobra 2020, v času od 18.00 do 19.30 ure.

Osredotočili se bodo na štiri teme: Načrt S, reproducibilnost, Evropski oblak odprte znanosti in vrednotenje raziskovalne dejavnosti. Prvi trije dogodki bodo v obliki seminarja, zadnji pa bo okrogla miza. Dogodke si bo možno ogledati v živo na YouTube. Več na povezavi.

Poletna šola o madžarski kulturni dediščini, julij 2021

Spletne mobilnosti na univerzo v Giessnu, letni semester

Razpis za pridobitev štipendije za poletne tečaje nemškega jezika na Bavarskem

Govorilne ure - dr. Irena Selišnik