Pedagoška praksa

Spoštovane kolegice, dragi kolegi,

obveščam vas, da se bo predmet Pedagoška praksa v št. l. 20/21 izvajal v poletnem semestru. Predmet zajema 30 ur seminarja in prakso na šoli. Na prakso boste odšli sredi marca, izjemoma pa lahko tudi že prej, vendar me morate o tem predhodno obvestiti. Pred začetkom praktičnega usposabljanja na šoli se bomo o načinu izvedbe, organizaciji in ciljih prakse dogovorili na posebnem sestanku, na katerem bo prisotna tudi vaša učiteljica mentorica. Dokumentacija v zvezi s prakso je že objavljena na visu med gradivi (Poročilo o pedagoški praksi 20/21, Priročnik za učiteljice mentorice 20/21, Zahvala in navodila učiteljicam mentoricam 20/21, Napotilo na prakso 20/21). Za dodatna pojasnila se na voljo osebno v času govorilnih ur, lahko pa mi tudi pišete na fakultetni elektronski naslov.

Želim vam uspešno študijsko leto in vas prijazno pozdravljam, Alenka Žbogar

Sprememba GU 1.2.2021 / Office Hours, Feb. 1st, 2021

Študentske izmenjave v Avstralijo, Brazilijo, ZDA

Oddelek za slovenistiko