Oddelek za umetnostno zgodovino

Potek študijskega procesa pri predmetih doc. dr. Katje Mahnič

V skladu s priporočilom rektorja Univerze v Ljubljani in vodstva FF bo doc. dr. Katja Mahnič svoja predavanja prestavila v spletno okolje. Do preklica bodo vsa predavanja pri predmetih Uvod v občo umetnostno zgodovino in Muzeologija potekala "na daljavo".
Spletni naslovi za predavanja v sledečem tednu bodo, kot do sedaj, objavljeni v spletni učilnici vsak petek. Vsa predavanja se bodo snemala, posnetek posameznega predavanja bo v spletni učilnici na voljo en teden.
Po preklicu varnostnih priporočil bomo s predavanji pri obeh predmetih nadaljevali v kombinirani obliki po razporedih, ki sta objavljena v spletni učilnici.

Poletna šola o madžarski kulturni dediščini, julij 2021

Spletne mobilnosti na univerzo v Giessnu, letni semester

Razpis za pridobitev štipendije za poletne tečaje nemškega jezika na Bavarskem

Govorilne ure - dr. Irena Selišnik