Oddelek za geografijo

Prošnja študentom za izpolnitev ankete v okviru projekta Mapiranje kulturne dediščine – pomen geoznanosti v visokošolskem izobraževanje (MINERVA)

Anketa v okviru projekta Mapiranje kulturne dediščine – pomen geoznanosti v visokošolskem izobraževanje (MINERVA)

Povezava na anketo: https://forms.gle/4b1R7k95GP5ziZgV9

Na kratko o projektu: Mapiranje kulturne dediščine – pomen geoznanosti v visokošolskem izobraževanju promovira in razvija inovativne metode ter orodja za poučevanje, učenje in uporabo geotehnologij na področju kulturne dediščine v visokošolskem okolju. Namen projekta je podpreti evropske visokošolske učitelje in predavatelje pri uporabi geotehnologij na področju kulturne dediščine na ustvarjalen, sodelovalen in učinkovit način. Projekt je še posebej pomemben v aktualnih razmerah, kjer so nujna orodja za učinkovito učenje in delo na daljavo tako kot tudi elektronske platforme.

V okviru projekta želimo pridobiti tudi mnenja študentov, ki se izobražujejo na področju GIS-ov in tudi kulturne dediščine, zato bomo vašega odziva zelo veseli. Anketa bo dostopna do 14. 5.

Za več informacij lahko obiščete tudi spletno stran projekta: https://giam.zrc-sazu.si/sl/programi-in-projekti/mapiranje-kulturne-dediscine-pomen-geoznanosti-v-visokosolskem-izobrazevanju#v .

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Sprememba GU Damijan Štefanc

Razpis za študentsko delo