Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Zavod Nefiks

Zavod Nefiks že vrsto let organizira Nefiks karierni dan, ki poteka na več kot 40 srednjih šolah po Sloveniji. Namen dogodka je srednješolce spodbuditi k razmišljanju o poklicni poti in kariernem razvoju. Dogodek bo v letu 2024 potekal že devetič. V okviru kariernega dneva za dijake_inje pripravimo interaktivne delavnice, ki jih izvajajo prostovoljci_ke.

Zato k sodelovanju vabimo študente_ke različnih smeri in vas prosimo, da vabilo razširite dalje.

Skupina prostovoljcev_k bo pod mentorstvom izkušenih mladinskih delavk od oktobra do januarja skupaj načrtovala interaktivno delavnico (npr. karierno igro/sobo pobega), jo 18. januarja izvedla na različnih srednjih šolah in na koncu evalvirala svoje delo. Vsi sodelujoči bodo prejeli potrdila o sodelovanju in veliko novih izkušenj.

Možno pa je tudi opravljanje študijske prakse.

V priponki pošiljamo vabilo z več informacijami. Z veseljem pa odgovorimo tudi na vsa dodatna vprašanja (martina@nefiks.si oz. 031 487

Nevenka Princes

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu