Znanstvenoraziskovalni inštitut

Dogodki s področja raziskovalnega dela

Delavnice in usposabljanja

Konference in simpoziji

Ostali dogodki s področja raziskovalnega dela

• Znanstveno-raziskovalno središče Koper bo 18. septembra 2024 organiziralo dogodek mreženja Kulturna dediščina in digitalizacija. (Vabilo in povezavo do prijavnice)
  • Univerza v Mariboru vabi raziskovalce k sodelovanju v Znanstvenem slamu na Evropski noči raziskovalcev, ki bo potekala 27. 9. 2024. Več informacij
  • EUTOPIA bo med 28. in 29. novembrom 2024 organizirala EUTOPIA Research Days on Cultural Heritage.
  • Slovenska skupnost odprte znanosti bo med 3. in 4. decembrom 2024 organizirala Dan odprte znanosti 2024

Izpiti – prof. dr. Snoj (27. 8. 2024)

Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Štipendijski program Nemške zvezne fundacije za okolje (Deutsche Bundesstiftung Umwelt – DBU)