Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Osebni brezstični prevzem in vračilo knjižničnega gradiva na FF

Od ponedeljka, 9. 11. 2020, knjižnice OHK FF svojim članom omogočajo osebni brezstični prevzem in vračilo gradiva izven prostorov fakultete. Gradivo, naročeno v oddelčni knjižnici preko COBISS+ oziroma po e-pošti ali telefonu, lahko po obveznem predhodnem obvestilu knjižnici, da želite osebno prevzeti naročeno gradivo, prevzamete naslednji delovni dan (ali po dogovoru) pred študentsko učilnico v atriju prizidka*, vrnete pa ga kadarkoli med odprtostjo prevzemne točke:

ponedeljek         13-17
torek                       8-12
sreda                    13-17
četrtek                  9-13
petek                  11-15

S seboj imejte izkaznico ali veljavni osebni dokument.

Arheološka in etnološka knjižnica omogočata brezstično izposojo in vračilo na Zavetiški ulici 5 po predhodnem dogovoru.
Glede možnosti čitalniške izposoje se dogovorite z oddelčno knjižnico, iz katere je gradivo. Potrudili se bomo najti najustreznejšo rešitev.

Z morebitnimi vprašanji se lahko obrnete na oddelčno knjižnico.
Ostanite zdravi!

*Vhod v atrij je z Rimske ceste. Študentska učilnica je soba R1B, prva v nizu sob na vaši desni strani.

Knjižnica za anglistiko, germanistiko in prevajalstvo

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

BREZSTIČNA TOČKA OHK FF PONOVNO DELUJE

Sprememba GU Vita Veselko