Oddelek za geografijo

Vabilo na izobraževanje Izzivi vključevanja digitalne humanistike v visokošolsko izobraževanje in raziskovanje

Spoštovani!

Vabimo vas na izobraževanje, v obliki delavnice, o možnostih in pasteh vključevanja digitalne humanistike v visokošolsko izobraževanje in raziskovanje, ki bo potekalo v petek, 26. 11. 2021, od 10h do 16h, v predavalnici 233 na Filozofski fakulteti v Ljubljani.*

*V primeru zaostritve COVID-19 omejitev, bo delavnica v celoti izvedena na daljavo preko platforme Zoom. Lokacija in oblika izvedbe bo prijavljenim udeležencem javljena pravočasno.

Rok za prijavo na delavnico je15. 11. 2021, število mest pa je največ 30.

Delavnica je namenjena visokošolskim učiteljem, asistentom, raziskovalcem ter sodelavcem s področja humanistike. Prijavite se lahko preko povezave.

Dodatne informacije o delavnici in podrobnejši program si lahko prebere v priponkah. Delavnica bo potekala v sklopu projekta HUM@N - Digital Transformation in Humanities.

Lep pozdrav v imenu projektne skupine,

Dr. Marko Krevs

Vabilo

Govorilne ure - dr. Sašo Jerše