Oddaja Sledi časa o arheološki kleti

V oddaji sta doc. dr. Manca Vinazza in doc. dr. Tamara Leskovar predstavili dejavnosti, ki potekajo v kleti Oddelka za arheologijo.

19. 11. 2023 je bila na Prvem programu Radia Slovenija predvajana oddaja Sledi časa. Oddajo je vodil asist. dr. Ambrož Kvartič, doc. dr. Manca Vinazza in doc. dr. Tamara Leskovar pa sta predstavili dejavnosti, ki potekajo v kleti Oddelka za arheologijo Filozofske fakultete.

Povezava do oddaje

Zaključek projekta E+ Literatura v praksi

Logotip projekta

Spomini na študij in branje poezije uglednih slovenskih pesnic in pesnikov