Posvet ob 80-letnici zaslužne prof. ddr. Barice Marentič Požarnik

Zasl. prof. ddr. Barica Marentič Požarnik

Oddelek za pedagogiko in andragogiko ter Center za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete sta v sredo, 30. septembra 2020, pripravila posvet ob 80-letnici zaslužne prof. ddr. Barice Marentič Požarnik z naslovom Vloga humanističnega pristopa v izobraževanju in raziskovanju: za boljšo kakovost učenja in poučevanja. Sodelujoči na posvetu so predstavili raziskave in razmisleke na področju razvijanja in uveljavljanja humanistične in kognitivno konstruktivistične paradigme v izobraževanju in vzgoji. Zasl. prof. ddr. Marentič Požarnik želimo vse dobro!

26. 01. 2023

Mednarodna večdisciplinarna konferenca Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov

Foto: Jaka Repič
23. 01. 2023