Predavanje doc. dr. Petra Mikše: Od kod gorska identiteta Slovencev?

Doc. dr. Peter Mikša (Oddelek za zgodovino Filozofske fakultete) je imel vabljeno predavanje z naslovom Od kod gorska identiteta Slovencev? v okviru dogodka Živeti v Alpah za Cipra Slovenija, Društvo za varstvo Alp, ki deluje v okviru Mednarodne komisije za varstvo Alp (CIPRA International). Dogodek je moderiral izr. prof. dr. Matej Ogrin (Oddelek za geografijo Filozofske fakultete). Posnetek pogovora je na voljo na tej povezavi.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar