Predavanje doktorskega študenta Univerze v Freiburgu Aarona Zidarja

Na Oddelku za zgodovino je predaval doktorski študent Univerze v Freiburgu, Aaron Zidar.

Na Oddelku za zgodovino Filozofske fakultete je 19. 3. 2024 predaval doktorski študent Univerze v Freiburgu, Aaron Zidar, ki je predaval o svojih novih raziskavah o »Slovencih« in »Nemcih« v Mariboru v zadnjem obdobju Habsburške monarhije, v medvojnem obdobju in v času druge svetovne vojne. Dobro obiskano predavanje je potekalo v okviru predavanj pri predmetu Slovenska zgodovina 19. stoletja in je bilo odprto tudi za širšo strokovno javnost.

Foto: Rok Stergar

Zaključek projekta E+ Literatura v praksi

Logotip projekta

Spomini na študij in branje poezije uglednih slovenskih pesnic in pesnikov