Prva številka nove oddelčne serije Documenta Archaeologica

Izšla je prva številka nove oddelčne serije Documenta Archaeologica, posvečena predstavitvi rezultatov arheoloških raziskav grajskega kompleksa Jeterbenk nad Žlebami pri Medvodah v letih 2006–2007 in 2018–2021. Vabljeni k ogledu in branju!

Documenta Archaeologica je znanstvena knjižna zbirka Oddelka za arheologijo Filozofske fakultete , ki združuje seriji Monographiae in Dissertationes. V seriji Monographiae bodo objavljali izvirna monografska dela in zborniki z različnih področij arheologije, v seriji Dissertationes pa odmevnejša doktorska dela študentov na Oddelku za arheologijo.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar