Spletna stran Filozofske fakultete prejela nagradi Netko 2021

Spletna stran Filozofske fakultete je prejela dve nagradi Netko 2021.

Nova spletna stran Filozofske fakultete je prejela kar dve nagradi Netko 2021, in sicer 2. mesto v kategoriji Naj spletna stran javne ali nevladne organizacije ter 2. mesto v kategoriji Naj spletna stran za otroke in mladino.

Z nagrado Netko Gospodarska zbornica Slovenije in Register.si nagrajujeta najboljše spletne projekte podjetij, ustanov, uradov in posameznikov, ki domujejo in si dovolijo odpreti vrata v digitalen svet na domeni .si. Z nagrado komunicirajo slovensko spletno identiteto, podpirajo domače spletne projekte, razvoj, ustvarjalnost in domiselnost ustvarjalcev ter hkrati spodbujajo uporabo nacionalne domene .si.

Rešitev za spletno stran Filozofske fakultete so pripravili v podjetju Enki d. o. o.

www.netko.si

predstavitev projekta

22. 10. 2021

Slovanski fokus – osredotočeni na slovansko književnost