Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi

Na Filozofski fakulteti bomo v letnem semestru gostili preko 120 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo 15. 2. 2024 pripravili informativno srečanje Welcome Day. Študentke in študente je pozdravila prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide, predstavili smo jim fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki bodo tekom leta zanje organizirane. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente, ki se jim za vso pomoč zahvaljujemo. Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

Zadnje novice

Gostovanje dr. Filipa Hrena z Oddelka za zgodovino Hrvaške katoliške univerze v Zagrebu

Dr. Filip Hren (foto: Žiga Zwitter)

Pogovor: Ženske, nacionalizem in družbena omrežja v Habsburški monarhiji