ASEF Junior Fellowship - štipendije za raziskovalni obisk v tujini

ASEF vabi motivirane in ambiciozne študente/-tke, da se prijavijo na program ASEF Junior Fellows 2021, ki ponuja priložnost 10-tedenskega raziskovalnega obiska na prestižnih univerzah po svetu (npr. na Univerzi Harvard, Univerzi Stanford, UC Berkeley, Univerzi Cambridge) pod mentorstvom slovenskega profesorja/-ice ter vključevanja v ASEF aktivnosti v Sloveniji in po svetu.

Rok za prijavo: 1. december 2020.

Več o tem, kako se prijaviti & kaj je potrebno za uspešno prijavo, pa na webinarju v četrtek, 29. oktobra, ob 19. uri! Prijava na dogodek: https://www.eventbrite.com/e/kako-pripraviti-dobro-prijavo-na-asef-junior-fellows-stipendijo-tickets-125756668581?aff=univerze

Poletna šola o madžarski kulturni dediščini, julij 2021

Spletne mobilnosti na univerzo v Giessnu, letni semester

Razpis za pridobitev štipendije za poletne tečaje nemškega jezika na Bavarskem