ASEF Junior Fellowship - štipendije za raziskovalni obisk v tujini

Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija ASEF je objavila razpis za štipendijski program ASEF Junior Fellows - štipendije za raziskovalni obisk v tujini. Gre za triletni program, v okviru katerega izbrane študentke in študenti dobijo priložnost 10-tedenskega raziskovalnega obiska v tujini na prestižnih univerzah po svetu (npr. na Univerzi Harvard, Univerzi Stanford, UC Berkeley, Univerzi Cambridge) pod mentorstvom slovenskega profesorja/-ice na izbranem področju ter se vključujejo v nadaljnja raziskovanja in druge ASEF aktivnosti v Sloveniji ter drugod po svetu (npr. v program ASEF tutorstvo, ASEF Speaker Series, ASEF mladi umi, ASEF izjemne zgodbe).

Prijavnice morajo biti oddane na tej povezavi. Rok za prijavo je 1. december 2020.

Vsem zainteresiranim se priporoča prijava na webinar, na katerem bo podrobneje predstavljen razpis z dodatnimi nasveti za uspešno prijavo. Webinar bo potekal v četrtek, 29. oktobra 2020, ob 19. uri.

Vprašanja v zvezi z razpisom in webinarjem pošljite na info@asef.net.

Vabljeni k prijavi!

Oddelek za sociologijo

Mednarodni dnevi boja proti nasilju nad ženskami - kratki filmi

Prednovoletna anketa