Študentski svet FF

Danes: Volitve študentskih predstavnic in predstavnikov v ŠSFF

Objavljamo opomnik, da bodo danes, 10. 2. 2021, med 9.00 in 15.00 potekale volitve študentskih predstavnic in predstavnikov v Študentski svet Filozofske fakultete. Poteka​le bodo prek sistema Simply voting, v katerem boste lahko oddali svoj glas za kandidata oziroma kandidatko. Če študirate na več oddelkih (dvopredmetni ali vzporedni študij), oddate glas na vseh svojih oddelkih.

V sistem Simply voting vstopate na tej povezavi. Vanj se vpišete s svojo VIS-identiteto (primer: ab1234@student.uni-lj.si). Navodila in razpis najdete tukaj.

V primeru tehničnih težav se lahko obrnete na g. Matica Klevišarja (matic.klevisar@uni-lj.si).

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

BREZSTIČNA TOČKA OHK FF PONOVNO DELUJE

Sprememba GU Vita Veselko

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 12. aprila dalje ponovno deluje po ustaljenem urniku