Etnologija Slovenije 1 - izvedba predavanj

S predavanji Etnologija Slovenije 1 bomo začeli po urniku (ponedeljek, 5. 10. ob 9.40). Razdeljeni ste v dve skupini, ki izmenično spremljata predavanja v živo (v predavalnici) oziroma po Zoomu (tisti, ki niste v živo na predavanjih v predavalnici, predavanja istočasno spremljate po Zoomu).

V skupini A so vsi študentje s priimki med A in (vključno z) K, v skupini B pa študentje s priimki med L in Ž.

Skupina A ima v živo (v predavalnici) predavanja na naslednje dni: 5. in 19. 10., 2., 16. in 30. 11., 4. 12. 2020 in 4. 1. 2021.

Skupina B ima predavanja v predavalnici na naslednje dni: 12. in 26. 10., 9. in 23. 11., 7. in 21. 12. 2020 in 11. 1. 2021.

Na 1. uri v ponedeljek 5. 10. 2020 se pogovorimo o izvedbi predavanj, gradivih za izpit, načinu obveščanja idr. vprašanjih, povezanih s predmetom. Kot mentorica 1. letnika pa vas seznanim tudi s prakso in vam skušam odgovoriti na kakšna druga vprašanja, ki jih boste zagotovo imeli :) Vabilo (link) na spremljanje predavanj po Zoomu bodo študenti dobili po e-pošti.

Toplo vam zato priporočam, da se tega predavanja udeležite v čim večjem številu (v živo ali po Zoomu), če pa mi kdo želi karkoli sporočiti že pred ponedeljkom (npr. delitev v skupine, vprašanja v zvezi z izvedbo idr.), pa sem na voljo na e-pošti.

Srečno in na snidenje!

izr. prof. dr. Mateja Habinc

Sprememba GU Dejan Cigale

Uradne ure - strokovna služba Oddelka za sociologijo (1. 7. - 5. 7. 2024)