Festival Igraj se z mano

Center Janeza Levca Ljubljana ter Društvo za kulturo inkluzije vabita na Mednarodni festival Igraj se z mano. Festival bo letos zaradi epidemioloških razmer potekal tako v živo kot tudi preko spleta.

V živo se bodo na delavnicah (brez nastopov) družili 27. in 28. maja med 9.00 in 12.00 uro, in sicer na Kongresnem trgu v Ljubljani. Prijave zbirajo na tej povezavi. Rok za oddajo prijave je petek, 21. maj 2021.

Dogajanje preko spleta, ki bo vključevalo nastope na dveh virtualnih odrih, Janezovem in Aničinem, pa bo moč spremljati vse od 31. maja dalje. Vabljeni, da do vključno 23. maja pošljete posnetek vašega nastopa, ki ga bodo predvajali preko spleta, in sicer na e-naslovinfo@igrajsezmano.si.

Več informacij na spletni strani in info@igrajsezmano.si.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Sprememba GU Martin Anton Grad

Oddelek za umetnostno zgodovino

Prof. Germ - izpiti iz Uvoda v ikonografijo (seznam)