Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Financiranje študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini za leto 2021

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije je dne 30. 12. 2020 na spletni strani objavil razpis za financiranje študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini za leto 2021 (299. javni razpis).

Rok za prijavo na razpis je 30. 6. 2021, sredstva pa so trenutno še na voljo.

Predmet javnega razpisa je sofinanciranje študijskih oziroma znanstvenih obiskov študentov 1., 2. ali 3. stopnje, vpisanih na visokošolske zavode v Republiki Sloveniji, pri slovenskih visokošolskih učiteljih in raziskovalcih, ki delujejo na akreditiranih izobraževalnih ustanovah ali v raziskovalnih organizacijah v tujini.

Sredstva so namenjena štipendiranju najmanj 3 do največ 10 dopolnjenih tednov študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini. Študijski obisk se mora pričeti v obdobju od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021.

Sredstva so namenjena za pokritje neposrednih stroškov, in sicer za stroške nastanitve, prehrane in druge neposredne stroške ter za potne stroške.

Dodatne informacije so na voljo na spletni strani sklada www.srips-rs.si , na elektronskem naslovu ad-futura@sklad-kadri.si ali na telefonski številki 01 434 10 84.

Sprememba GU Martin Anton Grad

Referat

Štipendije za raziskovalne obiske v tujini na temo blaginje otrok in mladih za doktorske študenkte in študente

Obvestilo o možnosti študentskega dela pri podjetju Postojnska jama d. d.

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Mednarodna pisarna

Razpisa študentskih izmenjav za študijsko leto 2022/23 v Avstraliji in ZDA

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

Oddelčna predstavitev postopkov za zagovor diplomskih in magistrskih del