Izobraževanje za doktorande in podoktorante

Pozdravljene, pozdravljeni,

Venice International University organizira izobraževanje na temo What is a people? Social, political and legal controversies, 19.–23. 4. 2021 za doktorandke_doktorande in podoktorante_podoktorantke, mdr. zgodovinarke_zgodovinarje:  Microsoft Word - PhD Academy_What is a People_brochure.docx (univiu.org), morebitna dodatna vprašanja pošljite na phdacademy@univiu.org.

Univerza v Ljubljani je članica konzorcija Venice International University, zato je za študente in zaposlene UL udeležba brezplačna, možno je pridobiti tudi delno ali polno štipendijo za kritje stroškov.

Rok prijave: 15. 1. 2021.

Prijavnica: PhD Academy What is a People application form - Venice International University (univiu.org)

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021