Oddelek za muzikologijo

Izposoja in vračanje knjižničnega gradiva po pošti ter osebno od 9. 11. 2020 dalje

V skladu z navodili UL Filozofska fakulteta ostaja zaprta za vse študente in zunanje obiskovalce, zato se bo izposoja gradiva v OHK izvajala še naprej po pošti po predhodnem dogovoru z oddelčno knjižnico ter preko osebnega brezstičnega prevzema, ravno tako v dogovoru z oddelčno knjižnico.

Stroški pošiljanja po pošti so odvisni od teže pošiljke (do 1 kg 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR).

Od ponedeljka, 9. 11. 2020, bo OHK svojim članom omogočala tudi osebni brezstični prevzem in vračilo gradiva izven prostorov fakultete, pred študentsko učilnico v atriju* prizidka FF (soba R1B).   Člani bodo gradivo, naročeno do 14. ure (preko COBISS+, e-pošte ali telefona), osebno lahko prevzeli naslednji delovni dan, kadarkoli  med  uradnimi urami izposojevališča (s seboj imejte izkaznico ali veljavni osebni dokument):

ponedeljek     13-17
torek                    8-12
sreda                 13-17
četrtek                 9-13
petek                 11-15

Gradivo lahko vrnete priporočeno po pošti oz. osebno od 9. 11. 2020 dalje v R1B.  Za čas, ko so knjižnice zaprte, se zamudnina ne obračunava, za ostale terjatve je možno brezgotovinsko plačilo prek spleta.

Glede možnosti čitalniške izposoje se dogovorite z oddelčno knjižnico, iz katere je gradivo. Potrudili se bomo najti najustreznejšo rešitev.

*Vhod v atrij je z Rimske ceste. Študentska učilnica je soba R1B, prva v nizu sob na vaši desni strani.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

BREZSTIČNA TOČKA OHK FF PONOVNO DELUJE

Sprememba GU Vita Veselko

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 12. aprila dalje ponovno deluje po ustaljenem urniku