Oddelek za sociologijo

Oddelek za sociologijo FF vabi k sodelovanju na mednarodni konferenci Kakšna vladavina? Misliti sodobne oblike vladavine (zgodovinske in konceptualne perspektive) / What kind of Government? Thinking Contemporary Form/s of Government (historical and conceptual perspectives), ki bo potekala v sklopu projekta Prelom v tradiciji: Hannah Arendt in spremembe politične pojmovnosti in 30-letnice Mirovnega inštituta.

Konferenca se bo odvila od 2. do 4. junija 2021 v Ljubljani (točno lokacijo sporočijo naknadno).

Vabljeni k sodelovanju na konferenci in oddaji povzetkov.

Dogodek

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021