Oddelek za umetnostno zgodovino

Mednarodna znanstvena konferenca Umetnost in narava / Art and Nature

Vabljeni k prijavi na mednarodno znanstveno konferenco doktorskih študentov in mladih doktorjev znanosti z naslovom Umetnost in narava / Art and Nature, ki jo letos že šestič organizira Oddelek za umetnostno zgodovino Filozofske fakultete v sodelovanju s Centrom za ikonografske študije z Reke in Filozofskima fakultetama iz Splita ter iz Beograda. Na njej bodo doktorandi ter raziskovalci z različnih področij humanistike in družboslovja, ki so še na začetku znanstvene poti, razmišljali o številnih tematikah povezave umetnosti in narave. Konferenca bo potekala 8. oktobra 2021 na Zoom Pro platformi.

Predloge s kratkim življenjepisom in povzetkom v angleščini pošljite na phd.conference2020.lj@gmail.com do 15. maja 2021. Za več informacij obiščite spletno stran konference.

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)

Oddelek za klasično filologijo