Objava volilnih imenikov - 2. krog volitev rektorja

Objavljamo volilni imenik zaposlenih UL FF.

Na UL FF je število volilnih upravičencev iz vrst študentov 4649.

Kandidatna lista in njihovi programi so objavljeni na spletni strani UL.

V primeru težav z volilnim imenikom se lahko zaposleni ter študentke in študenti za pomoč in informacije obrnejo na tajnico volilne komisije, go. Damjano Adamič (damjana.adamic@ff.uni-lj.si, 01/241-1032), ali na predsednico volilne komisije FF, go. Tanjo Hribar (tanja.hribar@ff.uni-lj.si, 01/241-1003), v primeru tehničnih težav pa na helpdesk@uni-lj.si.

Na dan 2. kroga volitev, 21. aprila 2021, bo na fakulteti v predavalnici 5 (Aškerčeva 2) med 8. in 16. uro odprto volišče, kjer bo glasovanje preko sistema Simply Voting omogočeno vsem volilnim upravičencem, ki za glasovanje nimajo ustrezne tehnične opreme.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Krevs-Govorilne ure do začetka izpitnega obdobja

Oddelčna knjižnica vabi

Oddelek za psihologijo