Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo o začetku predavanj in vaj pri izr. prof. dr. Mateji Habinc v 2. semestru študijskega leta 2020-2021

Spodaj podpisana izr. prof. dr. Mateja Habinc, nosilka in izvajalka predavanj pri predmetih Etnologija Slovenije 2, Etnologija Slovenije 3, Družbena razmerja v Sloveniji (predavanja in vaje) obveščam vse študente pri navedenih predavanjih (in vajah), da najdejo povezave do Zoom izvedbe predavanj in vaj na Visu. Vsa obveščanja v zvezi z izvedbo predavanj oziroma vaj potekajo preko Visa, med gradivi za posamezen predmet bodo sprotna obvestila, študijska literatura in vse potrebno za študij oziroma delo pri predavanjih/vajah.

Se vidimo!

izr. prof. dr. Mateja Habinc

Pisarna oddelka 16. in 18.4.

Sprememba GU Olga Markič

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator

Povabilo k oddaji predlogov za spletni katalog linije priložnostnih daril Republike Slovenije pod okriljem blagovne znamke Made in Slovenia