Platforma SLOGA vabi k sodelovanju pri projektu Prihodnost, ki si jo želimo (The Future We Want) – Transnacionalna karavana po Evropi

The Future We Want (Prihodnost, ki si jo želimo) je projekt, katerega cilj je povečati stopnjo vključenosti mladih Evropejcev v vprašanja trajnosti in razvoja, predvideti in ustvariti boljše načine življenja ter z zagovorništvom Agende 2030 na lokalni in evropski ravni zagotoviti pomemben glas evropske mladine pri oblikovanju političnega programa EU na področju podnebja in trajnosti.

Iščejo:

• Visoko motivirane osebe, z zanimanjem za vprašanja trajnosti in razvoja ter cilje trajnostnega razvoja.
  • Poznavanje ali zanimanje za procese na ravni EU.
  • Pomembno zanimanje za metode uličnih in spletnih kampanj ter zagovorniško delo.
  • Delovna raven angleškega jezika (najmanj B1+).
  • Razpoložljivost za sodelovanje pri vseh projektnih dejavnostih od januarja do septembra 2024.
  • Osebe, starejše od 18 let (zgornje meje ni, lahko ste “mladi prostovoljec”), ki prebivajo v Sloveniji in si želijo potovati.

Več o projektu

Nataša Novak
Platforma SLOGA

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu