Predavanja iz predmeta zgodovinsko jezikoslovje

Predavanja iz predmeta zgodovinsko jezikoslovje se bodo pričela (glasom splošnejšega sklepa Oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje) v petek, dne 15. oktobra 2021, ob 9.40 in trajala vsakič do 11.10. Predavanja bodo v predavalnici štev. 6 (v pritličju).

Za nekatere slušatelje Oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje so ta predavanja obvezna; podrobnosti o tem dobite pri tajnici in bibliotekarki oddelka, gospe mag. Ani Mehle. Na ta predavanja so vabljeni tudi drugi zainteresirani slušatelji ne glede na to, ali so podobna predavanja že bili obiskovali kdaj prej.

Zlasti priporočam obisk prvega srečanja (dne 15/10). Takrat bo med drugim predstavljena učna snov (a bo morda nekoliko spremenjena po prvem pogovoru s slušatelji v skladu z njihovimi interesi), učbenik, skripta, izpitni roki, potek posamičnega izpita in drugo. Zato posebej svetujem tistim, ki se predavanj ne bodo mogli (na primer zaradi drugih obveznosti) redno udeleževati ali bodo celo opravljali samo izpit iz učne snovi, da se udeležijo prve ure ali prvih ur. Naj opozorim na svoje govorilne ure ob sredah od 14.30 do 16.15 v kabinetu, kjer imam mizo (v prizidku natanko nasproti sanitarij).

Janez Orešnik.

Sprememba GU Martin Anton Grad

Referat

Štipendije za raziskovalne obiske v tujini na temo blaginje otrok in mladih za doktorske študenkte in študente

Obvestilo o možnosti študentskega dela pri podjetju Postojnska jama d. d.

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Mednarodna pisarna

Razpisa študentskih izmenjav za študijsko leto 2022/23 v Avstraliji in ZDA

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

Oddelčna predstavitev postopkov za zagovor diplomskih in magistrskih del