Raziskava: ugotavljanje stanja osveščenosti o raziskovalni integriteti med dijaki in študenti

Ekipa raziskovalcev projekta INTEGRITY v Sloveniji vabi k sodelovanju v raziskavi mednarodnega konzorcija o raziskovalni integriteti v EU. Raziskava je namenjena ugotavljanju stanja osveščenosti o raziskovalni integriteti med dijaki in študenti. Sodelujejo lahko študenti in študentke, ki so opravili vsaj dva semestra študija (dodiplomski) in pa v posebni rubriki tudi doktorski študenti in študentke. Ker rezultate potrebujejo čim prej, prosijo, da odgovorite najkasneje do 10. decembra 2020.

Sodelujete tako, da si vzamete 15 minut in odgovorite na vprašalnik.

Vprašalnik je anonimen, v skladu s predpisi GDPR in v slovenskem jeziku. Zbirko podatkov bodo analizirali in izluščili probleme, s katerimi se študenti in študentke srečujejo ter temu primerno razvili učna gradiva in izobraževalne programe. Za odgovore se vam najlepše zahvaljujejo.

Zimsko izpitno obdobje

Oddelek za sociologijo

Kakšna vladavina? Misliti sodobne oblike vladavine (zgodovinske in konceptualne perspektive)

Sprememba GU Irena Prosenc