Teden zveze univerz EUTOPIA

Pozdravljeni,

Univerza v Warwicku (Združeno kraljestvo) bo od 23. do 27. novembra 2020 na spletu gostila drugi teden (eTeden) zveze EUTOPIA (o tej zvezi gl.https://eutopia-university.eu/).

Teden zveze EUTOPIA vsakih šest mesecev poveže ključne akterje – študente, raziskovalce, strokovnjake za posamezna področja in strateške partnerje – iz celotne mreže evropske zveze. Univerza v Warwicku bo gostila številne dodatne spletne dogodke, ki bodo odprti za vse in bodo ponudili edinstveno znanje ter omogočili pomembne razprave o temah, ki danes vplivajo na družbo.

Kaj se dogaja?
Program vključuje vrsto delavnic, razprav in odprtih forumov za vprašanja in odgovore, med katerimi lahko izbirate. K sodelovanju v pomembnih aktualnih razpravah v zvezi z visokim šolstvom in širšim globalnim okvirom delovanja smo pritegnili številne ugledne govornike iz vseh naših mrež. Vsa srečanja bodo na voljo na spletu, nekatera pa bodo omejena glede števila sodelujočih, pri čemer bo veljalo načelo »kdor prej pride, prej melje«.

Spodaj najdete nekaj več informacij o tem tednu zveze EUTOPIA, program tedna in povezavo za prijavo na srečanja, odprta za vse.
Povezava za prijavo

Vljudno vabljeni!

Oddelek za sociologijo

Mednarodni dnevi boja proti nasilju nad ženskami - kratki filmi