Testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press

Do 31. 5. 2024 je za UL na voljo testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press.

Duke University Press Journals je zbirka 57 revij s področja humanistike in družboslovja (zgodovinopisje, literarne vede, filozofija, področne študije, umetnostna zgodovina, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov, matematika).

Duke University Press eBooks je zbirka več kot 3000 elektronskih knjig s področja družboslovja in humanistike (antropologija, filozofija, zgodovinopisje, področne študije, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov). Med zanimivejšimi naslovi so nagrajene knjige in slovenika.

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Sodelovanje na kolokviju (Gradec-Ljubljana-Zagreb)