Oddelek za sociologijo

Testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press do 31. 5. 2024

Do 31. 5. 2024 je za UL na voljo testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press.

Duke University Press Journals je zbirka 57 revij s področja humanistike in družboslovja (zgodovinopisje, literarne vede, filozofija, področne študije, umetnostna zgodovina, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov, matematika).

Duke University Press eBooks je zbirka več kot 3000 elektronskih knjig s področja družboslovja in humanistike (antropologija, filozofija, zgodovinopisje, področne študije, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov). Med zanimivejšimi naslovi so nagrajene knjige in slovenika.

Kafka za vse čase: Simpozij ob 100. obletnici smrti Franza Kafke

Sprememba GU Hotimir Tivadar