Oddelek za sociologijo

Uvod v sociologijo I

Spoštovane in spoštovani,

glede na trenutno, nič kaj spodbudno situacijo v državi, glede vse večjega števila okuženih oseb s Covid-19, ter glede na vse večje pozive s strani zdravstva, ostale stroke ter vodstva univerze in fakultete, glede upoštevanja ukrepov za zajezitev okužbe, vam s profesorico sporočava, da se bo tudi predmet Uvod v sociologijo 1 (tako vaje, kot predavanja) od jutri pa vse do preklica, v celoti izvajal preko Zooma.

Čeprav smo še do danes upali, da bomo lahko nadaljevali z izvajanjem kot do sedaj, pa so zadnji dnevi pokazali, da je situacija resnejša, kot smo prvotno mislili. Zato meniva, da je v dani situaciji najbolj smotrno in varno, da vsaj za določeno obdobje vse aktivnosti prenesemo na splet.

Takoj ko bo mogoče bomo z izvajanjem predmeta pričeli ponovno v živo in po principu kolobarjenja, kot do sedaj.

Upava, da bo to obdobje kratko in da se kmalu spet srečamo v predavalnici. Do takrat pa se srečamo na Zoomu.

Ostanite zdravi in vse dobro,

Red. prof. dr. Milica Antić Gaber in Asist. dr. Jasna Podreka

Sprememba GU 1.2.2021 / Office Hours, Feb. 1st, 2021

Študentske izmenjave v Avstralijo, Brazilijo, ZDA