Uvod v študij jezika, izbirni predmet na 1. stopnji

Drage študentke in študenti,
obveščam vas, da bo izbirni predmet Uvod v študij jezika potekal po zoomu. Prvo srečanje bo v sredo, 7. 10. 2020, ob 13:50.
Na prvem srečanju se bomo dogovorili o vsebini predmeta in vaših obveznostih.
Prosim, da si gradivo pripravite v elektronski obliki ali si ga natisnete. Ker se lahko povezava prekine, vas prosim, da imate med srečanjem odprt e-naslov, da bomo ostali povezani.
Prosim, da imate med srečanjem prižgano kamero, da se bomo lažje pogovarjali. Zvok bom vključevala jaz, dobrodošli bodo komentarji, ki jih ponuja klepet.
Želim vam uspešno študijsko leto in vas prosim za razumevanje, če vse ne bo potekalo, kot je načrtovano. Če imate pred uvodno uro kakšno vprašanje, mi ga sporočite po e-pošti saska.stumberger@guest.arnes.si.
Lepo vas pozdravljam.
Saška Štumberger

Uvod v študij jezika Saška Štumberger

Poletna šola o madžarski kulturni dediščini, julij 2021