V MGML se veselimo novih sodelavcev

V Muzeju in galerijah mesta Ljubljane je spet napočil čas, ko iščemo okrepitve in se veselimo novih sodelavcev, ki bi skupaj z nami navdihovali naše obiskovalce. Predvsem tiste najmlajše.

Iščemo komunikativne, zanesljive, energične in zavzete animatorje pedagoških delavnic za vrtce in 1. triado OŠ, animatorje rojstnih dni za otroke stare od 4 do 10 let, vodiče osnovnošolskih in srednješolskih skupin in vodiče odraslih obiskovalcev razstav.

Ponujamo sodelovanje v enem najbolj priljubljenih muzejev v Ljubljani ter:

• možnost dolgoročnega sodelovanja;
  • prilagodljiv urnik dela (pedagoški programi dopoldan, rojstni dnevi popoldan in čez vikende);
  • razvijanje komunikacijskih veščin, koristnih za življenje;
  • brezplačna izobraževanja s področij pedagogike, retorike, komunikacije, obvladovanja konfliktov, timskega dela;
  • neformalno pridobivanje znanj s področja muzeja, kot so vpogled v muzeologijo, interpretacijo dediščine, zgodovino, arhitekturo;
  • možnost dela na eni ali več lokacijah (Mestni muzej Ljubljana, Plečnikova hiša, Arheološki park Emona);
  • plačilo od 7,00 do 17,00 eur/uro.

Vabimo v tesno povezano ekipo zunanjih sodelavcev iz vrst študentov zgodovine, umetnostne zgodovine, arheologije, predšolske vzgoje, razrednega pouka, pedagogike in drugih humanističnih ter družboslovnih smeri.

13. februarja, ob 17:00 prisrčno vabimo vse zainteresirane v Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15 – organiziramo pravi muzejski informativni dan! Predstavili bomo naše delo, to pa bo tudi čudovita priložnost za vsa vprašanja glede dela v muzeju in priložnost, da se udeleženci odločijo, ali smo prava izbira za njih. (prijava@mgml.si je pravi naslov za prijavo na dogodek)

Prijave  na delovna mesta bomo zbirali med 15. in 22. februarjem na elektronskem naslovu prijava@mgml.si.

Med 13. in 24. februarjem bomo vse zainteresirane povabili na razgovor.

V prvih dveh vikendih v marcu pa bomo za izbrane kandidatke in kandidate izvedli izobraževanje s področja muzejskega dela, učinkovite komunikacije, vodstvenih veščin in muzejske pedagogike.

Za bolj podrobne informacije in natančnejša navodila se zainteresirani lahko obrnejo na povezavo: https://mgml.si/sl/mestni-muzej/novice/1175/iscemo-vodice-in-animatorje-za-pedagoske-programe-v-mestnem-muzeju-ljubljana-plecnikovi-hisi-in-arheoloskem-parku-emona/

Za dodatne informacije pa smo vedno dosegljivi na prijava@mgml.si  ali na telefonski številki 01 24 12 506 od ponedeljka do petka med 8. in 14. uro.

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu