Vabilo prostovoljcem in prostovoljkam: Bodimo gledališče

Društvo za kulturo inkluzije vabi prostovoljke in prostovoljce, da jim pridružijo pri izvedbi zabavnih in ustvarjalnih aktivnosti z mladostniki z motnjo v duševnem razvoju. Socialna izolacija in šolanje preko spleta so velik izziv za vse, za mladostnike s posebnimi potrebami pa je ta preizkušnja še toliko večja. Če te zanima družabništvo, igra ali petje ali ples, ustvarjalnost in snemanje TikTokov, vse to v živo, se jim pridruži.

Druženja bodo potekala pod vodstvom izkušenih mentoric v manjših skupinah ali 1 na 1 po 1 uro na teden med 19. aprilom in 10. junijem. Dobivale in dobivali se boste na prostem in ob upoštevanju ukrepov ter priporočil NIJZ.

Za sodelovanje v projektu izpolnite spletno prijavnico do 15. 4. 2021

Za več informacij nam pišite na drustvo.zakulturoinkluzije@gmail.com

Projekt Bodimo gledališče sofinancira Mestna občina Ljubljana.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Krevs-Govorilne ure do začetka izpitnega obdobja

Oddelčna knjižnica vabi

Oddelek za psihologijo