Vaje pri Leksikologiji

Drage študentke in študenti,
obveščam vas, da bodo vaje pri Leksikologiji potekale po zoomu. Prvo srečanje bo v sredo, 7. 10. 2020, ob 11:20.
Na prvem srečanju se bomo dogovorili o poteku dela. Vaje lahko vaje izvajamo tako, da boste imeli vsak teden po 1 uro, 2 uri skupaj na 14 dni ali 2 uri skupaj v prvem ali drugem delu semestra.
Prosim, da si gradivo za vaje pripravite v elektronski obliki ali si ga natisnete. Ker se lahko povezava prekine, vas prosim, da imate med srečanjem odprt e-naslov, da bomo ostali povezani.
Prosim, da imate na vajah prižgano kamero, da se bomo lažje pogovarjali. Zvok bom vključevala jaz, dobrodošli bodo komentarji, ki jih ponuja klepet.
Želim vam uspešno študijsko leto in vas prosim za razumevanje, če vse ne bo potekalo, kot je načrtovano. Če imate v zvezi s predmetom kakšno vprašanje, mi ga lahko sporočite po e-pošti saska.stumberger@guest.arnes.si.
Lepo vas pozdravljam.
Saška Štumberger

Vaje pri Leksikologiji Saška Štumberger

Poletna šola o madžarski kulturni dediščini, julij 2021