Oddelek za zgodovino

Začetek predavanj na Oddelku za zgodovino

ZAČETEK PREDAVANJ – zimski semester

- izr. prof. dr. Kornelija Ajlec: 12. 10. preko Zooma po urniku 1. stopnja in v predavalnici po urniku 2. stopnja
- izr. prof. dr. Bojan Balkovec: 7. 10. v predavalnici 115 ob 10.30 1. stopnja; 12. 10. v predavalnici 2. stopnja
- doc. dr. Alenka Cedilnik: 8. 10. preko Zooma po urniku 1. in 2. stopnja
- doc. dr. Ana Cergol Paradiž: 8. 10. v predavalnici in po Zoomu po urniku 1. stopnja; 12. 10. v predavalnici po urniku 2. stopnja
- izr. prof. dr. Mitja Ferenc: 14. 10. v predavalnici po urniku 1. stopnja
- mag. Niko Hudelja: 5. 10. v predavalnici po urniku
- asist. Ana Jenko Kovačič: 6. 10. v predavalnici 102 ob 9. 40 in 325 ob 11.20 (ZG1 Seminarske vaje iz starejše zgodovine)
- izr. prof. dr. Sašo Jerše: 14. 10. ob 16.00 uri pred Mestnim muzejem (velja za oba predmeta 2. stopnje)
- doc. dr. Milan Lovenjak: 8. 10. v predavalnici po urniku 1. stopnja (8. oktobra priimki od A-H, 9. oktobra priimki od I-O, 15. oktobra priimki od P-Ž, od 16. 10. dalje predavanja po Zoomu; 6. 10. v predavalnici po urniku 2. stopnja
- doc. dr. Dušan Mlacović: 12. 10. ob 8.00 uro v predavalnici 18 (3. skupina Seminarja iz obče zgodovine srednjega veka)
- izr. prof. dr. Janez Mlinar: 13. 10. po urniku preko Zooma
- izr. prof. dr. Borut Klabjan: 9. 10. ob 12.10 v predavalnici 102
- doc. dr. Marija Mojca Peternel: 13. 10. v predavalnici po urniku
- red. prof. dr. Božo Repe: 12. 10. preko Zooma po urniku 1. stopnja; 13. 10. v predavalnici po urniku 2. stopnja
- doc. dr. Irena Selišnik: 13. 10. preko Zooma po urniku 1. stopnja; 14. 10. v predavalnici po urniku 2. stopnja
- izr. prof. dr. Rok Stergar: 12. 10. po urniku v predavalnici 1. stopnja; 15. 10. po urniku preko Zooma 2. stopnja, za Erasmus študente 19. 10. preko Zooma
- akad. red. prof. dr. Peter Štih: 16. 10. v predavalnici 18 ob 8.00 ZG1 Pomožne zgodovinske vede in 23. 10. ob 13.00 uri v predavalnici 102 ZG1 Seminar iz obče zgodovine srednjega veka (2. skupina); 12. 10. v predavalnici po urniku 2. stopnja
- doc. dr. Marko Štuhec: 9. 10. v predavalnici po urniku 1. stopnja; 14. 10. v predavalnici po urniku 2. stopnja
- asist. dr. Špela Tomažinčič: 5. 10. v predavalnici po urniku
- red. prof. dr. Danijela Trškan: 8. 10. v predavalnici po urniku
- red. prof. dr. Marta Verginella: 9. 10. v predavalnici in po Zoomu po urniku

Obvestila

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani
Oddelek za psihologijo
Oddelek za geografijo
Oddelek za geografijo

© Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Vse pravice pridržane.

 

Piškotki Oblikovanje in razvoj: ENKI

Iščem ...