Filozofska filharmonija in Študentski pevski zbor FF iščeta nove člane in članice

Filozofska filharmonija, simfonični orkester FF, in Študentski pevski zbor FF vabita študente in študentke ter zaposlene na FF, da se jim pridružite v skupnem muziciranju pod vodstvom prof. dr. Gregorja Pompeta (orkester) in asist. dr. Tjaše Ribizel (zbor).

Razpored avdicij

za orkester

• v sredo, 23. septembra 2020, ob 10.00 uri v učilnici 535B (Oddelek za muzikologijo);
  • v ponedeljek, 5. oktobra 2020, ob 19.30 uri v učilnici 535B (Oddelek za muzikologijo).

S seboj prinesite inštrumente!

za zbor

• v ponedeljek, 21. septembra 2020, ob 17.00 uri v učilnici 535B (Oddelek za muzikologijo).
  • v torek, 6. oktobra 2020, ob 19.30 uri v učilnici 535B (Oddelek za muzikologijo).

Igranje v orkestru poteka v okviru predmeta Glasbena praksa: Instrumentalna skupina 2. Petje v zboru poteka v okviru predmeta Glasbena praksa: Vokalna skupina 2.

Predmeta sta voljo kot zunanja izbirna predmeta, potekata celo študijsko leto in vsak predmet prinese štiri kreditne točke.

Prosimo, da se na avdicijo prijavite na e-mail: vesna.venisnik@ff.uni-lj.si

Poletna šola o madžarski kulturni dediščini, julij 2021

Spletne mobilnosti na univerzo v Giessnu, letni semester

Razpis za pridobitev štipendije za poletne tečaje nemškega jezika na Bavarskem